Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kõik on võimalik.

Go down 
3 posters
AutorTeade
-S-
Admin



Postituste arv : 11
Join date : 22/02/2009

Kõik on võimalik. Empty
PostitaminePealkiri: Kõik on võimalik.   Kõik on võimalik. EmptyPüh Veeb 22 2009, 13:53

Suht raske on võita, samas mõnikord piisab 10 pakkumisest kui suur võit kukub, botte on kindlasti.
Tagasi üles Go down
jokko




Postituste arv : 3
Join date : 22/02/2009

Kõik on võimalik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik on võimalik.   Kõik on võimalik. EmptyPüh Veeb 22 2009, 14:08

-S- kirjutas:
Suht raske on võita, samas mõnikord piisab 10 pakkumisest kui suur võit kukub, botte on kindlasti.

Ei ole raske võita, ma ainult minis olen osalenud ja olen võitnud, vahest jah tuleb pappi alla panna mõnuga ca omahinda juba, aga alati olen odavamalt kätte saanud. Hetkel mujal ei osale, aga hoian silmad lahti, kuna mini vajub vaikselt ära.
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Kõik on võimalik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik on võimalik.   Kõik on võimalik. EmptyPüh Veeb 22 2009, 14:35

Ei soovita! Seal ainult botid pakuvadki.
Kui nad alustasid oma lehega siis oli võimalik võita, nüüd suht raske, pea võimatu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõik on võimalik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõik on võimalik.   Kõik on võimalik. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõik on võimalik.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas on võimalik võita?
» Võimalik võita küll
» töötab ja on võimalik võita
» Ega ikka ei ole võimalik võita

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: mini.osta.ee-
Hüppa: