Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mõtetu koht!

Go down 
4 posters
AutorTeade
-S-
Admin



Postituste arv : 11
Join date : 22/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyPüh Veeb 22 2009, 13:49

Ei soovita kellelgi seal osaleda, lihtsalt ei võida reaalne kasutaja.
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyPüh Veeb 22 2009, 14:41

-S- kirjutas:
Ei soovita kellelgi seal osaleda, lihtsalt ei võida reaalne kasutaja.

Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.
Tagasi üles Go down
Ingrid




Postituste arv : 6
Join date : 23/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyKolm Veeb 25 2009, 08:49

Sabs kirjutas:
-S- kirjutas:
Ei soovita kellelgi seal osaleda, lihtsalt ei võida reaalne kasutaja.

Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.

nad ei olnud kasumis,inimesed tõmmati tühjaks ja krediidi laadijaid polnud rohkem,sest kõik said aru,et botte oli jubedalt
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyNelj Veeb 26 2009, 13:04

Ingrid kirjutas:
Sabs kirjutas:
-S- kirjutas:
Ei soovita kellelgi seal osaleda, lihtsalt ei võida reaalne kasutaja.

Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.

nad ei olnud kasumis,inimesed tõmmati tühjaks ja krediidi laadijaid polnud rohkem,sest kõik said aru,et botte oli jubedalt

Oksjoni lõpphind näitas mega kasumit. Eks midagi läks neil valesti, palju botte jms jama.
Tagasi üles Go down
ups




Postituste arv : 14
Join date : 24/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyNelj Veeb 26 2009, 15:44

Sabs kirjutas:
Ingrid kirjutas:
Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.

nad ei olnud kasumis,inimesed tõmmati tühjaks ja krediidi laadijaid polnud rohkem,sest kõik said aru,et botte oli jubedalt


Oksjoni lõpphind näitas mega kasumit. Eks midagi läks neil valesti, palju botte jms jama.[/quote]
Twisted Evil kle,jah ,huvitavaks teeb asi ka selle et tegin kasutajaks ,sain mingi tasuta kreedo ja pakkusin ära ,midagi ei vöitnud ja nii jäi . Aga hiljem ,nii nädal ,vaatasin uuesti seda kohta ja minu üllatuseks olin ma seal vöitnud ühe toote ja minu nr oli ka kirjas seal .Huvitav kokkusattumus,ilma pakkumiseta vöidad.Meilile nad muidugi ei vastanud . Evil or Very Mad Vat selline koht .
Tagasi üles Go down
Ingrid




Postituste arv : 6
Join date : 23/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyEsm Märts 02 2009, 13:24

ups kirjutas:
Sabs kirjutas:
Ingrid kirjutas:
Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.

nad ei olnud kasumis,inimesed tõmmati tühjaks ja krediidi laadijaid polnud rohkem,sest kõik said aru,et botte oli jubedalt


Oksjoni lõpphind näitas mega kasumit. Eks midagi läks neil valesti, palju botte jms jama.
Twisted Evil kle,jah ,huvitavaks teeb asi ka selle et tegin kasutajaks ,sain mingi tasuta kreedo ja pakkusin ära ,midagi ei vöitnud ja nii jäi . Aga hiljem ,nii nädal ,vaatasin uuesti seda kohta ja minu üllatuseks olin ma seal vöitnud ühe toote ja minu nr oli ka kirjas seal .Huvitav kokkusattumus,ilma pakkumiseta vöidad.Meilile nad muidugi ei vastanud . Evil or Very Mad Vat selline koht .

jah yhel mu tuttavl oli sama jama ja siis hakkas ta neile kirju saatma,mille peale muudeti muidugi vöitja 2ra
Tagasi üles Go down
ups




Postituste arv : 14
Join date : 24/02/2009

Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! EmptyEsm Märts 02 2009, 14:28

Ingrid kirjutas:
ups kirjutas:
Sabs kirjutas:
Ingrid kirjutas:
Sama mis paku24.ee, neil kõik oksjonid vähemalt 5x kasumis, kui lõpetati tegevus siiski. Cityl paistab sama tulevik.

nad ei olnud kasumis,inimesed tõmmati tühjaks ja krediidi laadijaid polnud rohkem,sest kõik said aru,et botte oli jubedalt


Oksjoni lõpphind näitas mega kasumit. Eks midagi läks neil valesti, palju botte jms jama.
Twisted Evil kle,jah ,huvitavaks teeb asi ka selle et tegin kasutajaks ,sain mingi tasuta kreedo ja pakkusin ära ,midagi ei vöitnud ja nii jäi . Aga hiljem ,nii nädal ,vaatasin uuesti seda kohta ja minu üllatuseks olin ma seal vöitnud ühe toote ja minu nr oli ka kirjas seal .Huvitav kokkusattumus,ilma pakkumiseta vöidad.Meilile nad muidugi ei vastanud . Evil or Very Mad Vat selline koht .

jah yhel mu tuttavl oli sama jama ja siis hakkas ta neile kirju saatma,mille peale muudeti muidugi vöitja 2ra



JAHH, eks neid teisi vöis ka olla ,aga selline asi on häbematu ,nad olek vöinud vabandada!nojah , Exclamation Exclamation
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõtetu koht! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtetu koht!   Mõtetu koht! Empty

Tagasi üles Go down
 
Mõtetu koht!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mõtetu koht
» imelik koht
» loba koht..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: cityOksjon.ee-
Hüppa: