Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Võimalik võita küll

Go down 
5 posters
AutorTeade
-S-
Admin



Postituste arv : 11
Join date : 22/02/2009

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyPüh Veeb 22 2009, 13:48

Olen võitnud 2 oksjonit, mõlemad olen võitnud tasuta krediidiga. Kuid samas kasutajaid on palju ja võita suht keeruline.
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyPüh Veeb 22 2009, 14:38

-S- kirjutas:
Olen võitnud 2 oksjonit, mõlemad olen võitnud tasuta krediidiga. Kuid samas kasutajaid on palju ja võita suht keeruline.

Mõned päevad tagasi sain 2 pakkumisega võidu Very Happy
Tagasi üles Go down
Carma

Carma


Postituste arv : 23
Join date : 27/02/2009
Age : 33
Asukoht : kohila

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyEsm Märts 23 2009, 10:21

räägitakse et botid peal ja et alla omahinna pole mõtet osaleda, vastab tõele? muidu suht huvitavad asjad seal vahel oksjonil....
Tagasi üles Go down
anduke88

anduke88


Postituste arv : 6
Join date : 09/03/2009

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyEsm Märts 23 2009, 11:57

Huvitav et viimasel ajal väga vähe neid kordi, kui hind läheb omahinnani. Pidevalt mingid asjad lähevad seal krooni ringis ära. Paljud ka mõne sendiga ehk kümmekond pakkumist ja kõik.

EI ole julgenud hakata proovima, aga eks näis...Peab millalgi midagi ette võtma ja siis paugutama hakkama.
Tagasi üles Go down
elx

elx


Postituste arv : 15
Join date : 23/03/2009
Age : 41
Asukoht : antsla

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyEsm Märts 23 2009, 12:07

Sai proovitud ka kõmmutada, kui see 15 sekundi päev oli. Ostsin ainult proovimise pärast 100 tk aga ei saanud midagi. Niiet edu sulle!
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll EmptyEsm Märts 23 2009, 18:14

elx kirjutas:
Sai proovitud ka kõmmutada, kui see 15 sekundi päev oli. Ostsin ainult proovimise pärast 100 tk aga ei saanud midagi. Niiet edu sulle!

Ei soovita ma seal osta krediiti, ise pakkusin vahepeal ainult tasuta krediiti, kui krediiti ostad, siis võid 100% kindel olla et see süüakse lihtsalt ära Very Happy Võita on võimalik küll, olen ise saanud sealt ainult DVD mängija ja 50 Bidsi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võimalik võita küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võimalik võita küll   Võimalik võita küll Empty

Tagasi üles Go down
 
Võimalik võita küll
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: Bidoloo.ee-
Hüppa: