Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis?


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 olen võitnud...

Go down 
5 posters
AutorTeade
banda
Admin



Postituste arv : 8
Join date : 22/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyPüh Veeb 22 2009, 23:59

olen saanud ainult pakkumisi..... sõber aga tooteid võitnud....


on kahtlusi, et botid tegutsevad seal
Tagasi üles Go down
anduke88

anduke88


Postituste arv : 6
Join date : 09/03/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyEsm Märts 09 2009, 12:34

Ega neil see asi seal aus küll ei ole.
Teinud ka mitmeid tasuta pakkumisi kuid kõige huvitavam oli ühe osalemiskorra oksjon (äkki 100x), nimelt seal mingi kasutaja djk007 tegi mitmeid pakkumisi sekundis ning nii mitmeid tunde. Lõpuks ma ei viitsinud enam jälgida, mis seal toimub, aga ennem kinni panekut lõin hinna kokku ning vana oli teinud pakkumisi umbes 24 000 krooni eest.

Pärast seda pole enam seda lehte lahtigi võtnud. Kuid sama kasutajat ka teistes portaalides nähtud....


Ülimalt masendav scratch
Tagasi üles Go down
-S-
Admin



Postituste arv : 11
Join date : 22/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyEsm Märts 09 2009, 13:21

anduke88 kirjutas:
Ega neil see asi seal aus küll ei ole.
Teinud ka mitmeid tasuta pakkumisi kuid kõige huvitavam oli ühe osalemiskorra oksjon (äkki 100x), nimelt seal mingi kasutaja djk007 tegi mitmeid pakkumisi sekundis ning nii mitmeid tunde. Lõpuks ma ei viitsinud enam jälgida, mis seal toimub, aga ennem kinni panekut lõin hinna kokku ning vana oli teinud pakkumisi umbes 24 000 krooni eest.

Pärast seda pole enam seda lehte lahtigi võtnud. Kuid sama kasutajat ka teistes portaalides nähtud....


Ülimalt masendav scratch

Kui ühel lehel nähtakse et on kõva mängur, siis paljud lehed lisavad sellise kasutaja omale BOTina.
Tagasi üles Go down
ups




Postituste arv : 14
Join date : 24/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyEsm Märts 09 2009, 13:25

-S- kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Ega neil see asi seal aus küll ei ole.
Teinud ka mitmeid tasuta pakkumisi kuid kõige huvitavam oli ühe osalemiskorra oksjon (äkki 100x), nimelt seal mingi kasutaja djk007 tegi mitmeid pakkumisi sekundis ning nii mitmeid tunde. Lõpuks ma ei viitsinud enam jälgida, mis seal toimub, aga ennem kinni panekut lõin hinna kokku ning vana oli teinud pakkumisi umbes 24 000 krooni eest.

Pärast seda pole enam seda lehte lahtigi võtnud. Kuid sama kasutajat ka teistes portaalides nähtud....


Ülimalt masendav scratch

Kui ühel lehel nähtakse et on kõva mängur, siis paljud lehed lisavad sellise kasutaja omale BOTina.




selles vöib iva sees olla ,olen märganud mitmetes kohtades ja ikka pommitamas ,lõpp hind on ikka ilus tulnud vöitjal. Surprised
Tagasi üles Go down
banda
Admin



Postituste arv : 8
Join date : 22/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyEsm Märts 09 2009, 16:01

anduke88 kirjutas:
Ega neil see asi seal aus küll ei ole.
Teinud ka mitmeid tasuta pakkumisi kuid kõige huvitavam oli ühe osalemiskorra oksjon (äkki 100x), nimelt seal mingi kasutaja djk007 tegi mitmeid pakkumisi sekundis ning nii mitmeid tunde. Lõpuks ma ei viitsinud enam jälgida, mis seal toimub, aga ennem kinni panekut lõin hinna kokku ning vana oli teinud pakkumisi umbes 24 000 krooni eest.

Pärast seda pole enam seda lehte lahtigi võtnud. Kuid sama kasutajat ka teistes portaalides nähtud....


Ülimalt masendav scratch

see oli tasuta oksjon... seal sai teha palju tahad pakkumisi .... ja isegi mittu pakkumist sekundis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sabs

Sabs


Postituste arv : 27
Join date : 22/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyEsm Märts 09 2009, 23:15

banda kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Ega neil see asi seal aus küll ei ole.
Teinud ka mitmeid tasuta pakkumisi kuid kõige huvitavam oli ühe osalemiskorra oksjon (äkki 100x), nimelt seal mingi kasutaja djk007 tegi mitmeid pakkumisi sekundis ning nii mitmeid tunde. Lõpuks ma ei viitsinud enam jälgida, mis seal toimub, aga ennem kinni panekut lõin hinna kokku ning vana oli teinud pakkumisi umbes 24 000 krooni eest.

Pärast seda pole enam seda lehte lahtigi võtnud. Kuid sama kasutajat ka teistes portaalides nähtud....


Ülimalt masendav scratch

see oli tasuta oksjon... seal sai teha palju tahad pakkumisi .... ja isegi mittu pakkumist sekundis Very Happy


Isegi siis kui tasuta pakkumine, ei võida tavakasutaja sealt midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
anduke88

anduke88


Postituste arv : 6
Join date : 09/03/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyNelj Märts 12 2009, 10:35

Ega kui ausalt öelda, siis ega ei vaadanud küll, mis oksjoniga tegu oli. See võiski olla seesamune tasuta pakkumistega oksjon. Surprised
Aga ikkagi, kui oleks reaalne inimene seal pakkumas, siis mis mõte on nö ennast üle pakkuda 3 korda sekundis? Ning nii kiirelt ei vajuta enamik meist rotile. Kui ka oli inimene, siis võis mängida nt Autominer programmiga(klõbistab hiirenuppe Sinu eest).

Aga ikkagi tundub kuidagi kahtlase lehena.
Tagasi üles Go down
banda
Admin



Postituste arv : 8
Join date : 22/02/2009

olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... EmptyReede Märts 13 2009, 09:44

anduke88 kirjutas:
Ega kui ausalt öelda, siis ega ei vaadanud küll, mis oksjoniga tegu oli. See võiski olla seesamune tasuta pakkumistega oksjon. Surprised
Aga ikkagi, kui oleks reaalne inimene seal pakkumas, siis mis mõte on nö ennast üle pakkuda 3 korda sekundis? Ning nii kiirelt ei vajuta enamik meist rotile. Kui ka oli inimene, siis võis mängida nt Autominer programmiga(klõbistab hiirenuppe Sinu eest).

Aga ikkagi tundub kuidagi kahtlase lehena.

no ma mängisin kah sellel tasuta oksjonil... ja panin ka ennast mittu korda üle et hinda tõsta kõrgele.... täitsa lambis... nii et ma olen ka siis bot Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





olen võitnud... Empty
PostitaminePealkiri: Re: olen võitnud...   olen võitnud... Empty

Tagasi üles Go down
 
olen võitnud...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Milline on ausaim ja kasutajasõbralikum sendioksjoni sait Eestis? :: Portaalid :: smsrace.ee-
Hüppa: